Nezávislý magazín, spoločnosť Philip Morris Products S.A. ho neautorizovala, neprevzala nad ním záštitu ani ho inak neschválila.

Akcia: Kúpiť IQOS za 2 € zo zľavou s promokódom 11466SAG a dopravou zdarma

V priebehu februára môžu noví používatelia získať s naším zľavovým kódom v špeciálnej akcii zariadení IQOS v sete za 2 € k desiatim krabičkám HEETS.

0

Ako kúpiť IQOS 2.4+ za 12 EUR

Cena IQOS 2.4+ SET je stanovena na 49 EUR, vo februári sa v akcii predává s desiatimi krabičkami náplní HEETS. Pokiaľ si odčítate náplne HEETS v hodnote 37 euro, vychádza samotné zariadenie IQOS za cenu 12 euro. V priebehu februára ho ale môžu noví používatelia získať s naším zľavovým kódom v špeciálnej akcii takmer zadarmo!

Koupit nejnovější IQOS 3 DUO se slevou 

Ako kúpiť prvý IQOS 2.4+ za 2 EUR

Pre nových užívateľov ale máme špeciálnu zľavu! Ak v eshope IQOS zadáte náš zľavový kód, získate po nákupe do emailu voucher na zľavu 10 € na ďalší nákup.

Zľavový kód:

 

11466SAG

Kúpiť IQOS 2.4 PLUS SET

 

Aká je teda výsledná cena zariadenia? Počítajte s nami:

  • Bežná akčná cena 49 €
  • Po zľave 10 EUR od nás platíte 39 €
  • Odčítate 37 € za 10x HEETS

Za zariadenie IQOS zaplatíte vo výsledku iba 2 EUR!

 

Kúpiť IQOS 2.4 PLUS SET

 

Upravit

Mohlo by vás zaujímať

Kúpiť IQOS 3 DUO za 52 € zo zľavovým kódom 11466SAG v eshope s dopravou zdarma

0

Nový IQOS 3 DUO získate v akcii eshopu, vďaka nášmu zľavovému kódu ušetríte 10 €. Prečítate si návod ako získať najvýhodnejšiu ponuku so zľavou. Ak neviete, ktorý model IQOS si vybrať, navštívte náš porovnávaci katalóg. s parametrami, odkazy na recenzie i články.

Novinky

comments powered by Disqus