AKO KÚPIŤ IQOS SO ZĽAVOU

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite lacnejšie s našou zľavou 10 €.

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite s našou zľavou 10 € lacnejšie.

Ako si doma lacno vyrobiť čučoriedkové, melónové, jahodové alebo višňové HEETS príchute pomocou aróm

V Európe sa nepredávajú obľúbené čučoriedkové, limetkové alebo žuvačkové príchute HEETS, môžete si ich ale doma ľahko vyrobiť pomocou tekutých aróm do elektronických cigariet alebo aromatických kariet vkladaných do krabičky.

0

Príchute HEETS sú zrejme najdiskutovanejšou témou majiteľov IQOS, v okolitých krajinách sa nepredávajú vďaka nariadeniu Európskej Únie o zákaze ochutenie tabakových výrobkov. Na Facebooku sa s nimi preto rozbehol čulý výmenný obchod, každý má záujem ochutnať dovoz z Ruska, Ukrajiny alebo exotické z Južnej Kórey a Japonska. Priekupníci si však za ne pýtajú dosť peňazí, čučoriedkové sa držia okolo 5 EUR za krabičku, japonské limetky alebo mentolové cukríky vyjdú na eBay až na 12 EUR. Je ale ľahké vyrobiť si ich za pár centov doma.

Ako vyrobiť ochutené HEETS

Na slovenskom trhu môžete kúpiť veľa druhov aróm s desiatkami príchuťí. Vyskúšať môžete tekuté pre elektronické cigarety alebo ochucovacie karty pre klasické cigarety, s ktorými je menej práce.

 

Ochucovanie pomocou aromatickéj karty

Arómy napustené do kartičiek sú najjednoduchším spôsobom, ako ochutiť HEETS. Vyhnite sa lacným druhom, ktoré krabičku len ľahko prevoňajú. Vyskúšajte napr. značkové prémiové FRIZC, štvrtina jednej kartičky vložená priamo do krabičky HEETS vytvoria do hodiny voňavý a veľmi jemný čučoriedkový alebo višňový nádych. Kúpite ich napr. v etabak.com alebo dobra-trafika.com.

 

Odporúčame použiť najlepšie HEETS Sienna label, ktorá je bez príchute, ľahko orieškové Amber alebo citrusové Yellow sú menej vhodné, ale každý musí sám vyskúšať, čo mu vyhovuje.

 

Tekuté arómy do elektronických cigariet

Lepšie výsledky dosiahnete pomocou tekutých aróm, je s nimi však viac práce. Pôvodne sú určené do elektronických cigariet, ale nepopleťte si ich s náplňami - liqiudy, potrebujete výhradne arómu. Tiež sa predávajú desiatky druhov a opäť majú užívatelia v našej FB skupine IQOS CZ / SK dobrú skúsenosť len so značkovými, za vyššiu cenu vydržia o mnoho dlhšie.

 

Postup je náročnejší. Na odličovací tampón alebo vatičku nakvapkajte cca 10 kvapiek arómy a spoločne s HEETS ho uzavriete na niekoľko hodín napríklad do desiatového boxu alebo inéj utesnenéj dózy. Je lepšie vybrať HEETS z krabičky, lepšie sa ochutia, ale sami vyskúšajte, nie je to nutné. Odličovací tampón dlhšie udrží arómu, môžete ho použiť aj pre viac krabičiek HEETS. Značku a počet kvapiek aromy si rýchlo vytipujete sami, každý chce inak intenzívny výsledok.

 

  • Inawera - 3 EUR
  • Hipzz Freeze - 6 EUR
  • Imperia Shark - 8 EUR
     

Vyskúšali sme aj kvapkanie ochutených liquidov priamo do HEETS (zvýši dymivosť) alebo aróm do krabičky HEETS či na jednotlivé náplne. Výsledky nie sú moc uspojivé. Kvapkať arómu do tabaku neskutočne špiní nahrievaciu planžetu a vytvára neprimerane veľa dymu, kvapkanie do filtra zase púšťa divné chute do pusy a to určite neodporúčame. Lepšie je nakvapkať arómu do papierovej krabičky HEETS, chuť je ale nevyrovnaná, zle sa odhaduje množstvo a náplne sa majú tendenciu príliš zvlhčovať. Napriek tomu v našej FB skupine máme dokonca člena, ktorý si dodáva čistý nikotín priamo do tabaku, pretože mu 0,5 mg v HEETS nestačí.

 

Máte ďalšie skúsenosti alebo obľúbené značky? Podeľte sa s ostatnými dole v komentároch, radi ich doplníme do článku.

Upravit

IQOSmag Youtube

Mohlo by vás zaujímať

comments powered by Disqus