AKO KÚPIŤ IQOS SO ZĽAVOU

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite lacnejšie s našou zľavou 10 €.

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite s našou zľavou 10 € lacnejšie.

Čo robiť, keď náplne HEETS pre IQOS netiahnú, sú tvrdé alebo preplnené

Náplne HEETS pre IQOS občas mávajú premenlivú kvalitu, môžu byť preplnené alebo horšie ťahať, zrejme veľa záleží na ich skladovaní u dodávateľa alebo v trafike. Čo robiť, keď IQOS neťahá?

0

V našej Facebookovej skupine sa občas objaví príspevok, v ktorom si majitelia IQOS sťažujú na premenlivú kvalitu HEETS. Podľa mnohých reakcií sa situácia dosť zlepšila po zmene receptúry a označení krabičiek, ale stále sa objavujú príliš tvrdé kusy v krabičke, ktoré horšie tiahnu alebo sa ťažko nasadzujú do ohrievača.

Kým si povieme, ako skúsiť problém riešiť, verte, že aj na náplne HEETS sa vzťahuje záruka a rovnako ako bezproblémovo sa Philips Morris stavia k reklamáciám IQOS, tak aj k výmene náplní. Ak by vám robili problém v trafike, obráťte sa na svojho dealera.

 

Jak zlepšit kvalitu HEETS

Pretože sa málokomu bude chcieť behať reklamovať krabičku, skúste si poradiť sami.

  • Základom je mať vyčistený nahrievač, najmä odškrábnuté usadeniny z koreňa planžety, ktorý má na poťah významný vplyv. Ako správne čistiť IQOS.
  • Náplň môžete zasunúť až po zapnutí do rozohriateho holdera, horúca planžeta prejde tabakom ako po masle.
  • Tabakovú časť náplne môžete skúsiť pretrieť medzi prstami, pozor, aby ste ju neodlomili, ide to ľahko, je dlhá len jeden centimeter, zvyšok je filter.
  • Skúste náplň prefúknuť zo strany tabaku, niektorí užívatelia tvrdia, že potom lepšie ťahajú.
    Náplň môžete v priebehu poťahovania vytiahnúť, otočiť o 90 ° a znovu zasadiť, niekedy začne viac dymiť.
  • Niektorí užívatelia nedajú dopustiť na mrazenie HEETS. Po niekoľkých hodinách v mrazničke a následnom ohriati na izbovú teplotu údajne dôjde k ich prevlhčeniu.
  • Kto si pamätá socialistickej cigarety, spomenie si na oblíznutie papieriku z boku na zvlhčenie. Funguje to aj u HEETS, len to neprežeňte, dym je potom žeravý ako z pece.

Majte na pamäti, že ide o babské rady, každý má na ne svoj názor. Niekto si bez prefúknutia nezafajčí, iný prisahá, že nikdy s kvalitou HEETS nemal problém, ďalší tvrdia, že sú chybné kusy v každej druhej krabičke. Napíšte nám do komentárov alebo na FB, akú skúsenosť máte vy!

Upravit

IQOSmag Youtube

comments powered by Disqus