Nezávislý magazín, spoločnosť Philip Morris Products S.A. ho neautorizovala, neprevzala nad ním záštitu ani ho inak neschválila.

Čo robiť, keď náplne HEETS pre IQOS netiahnú, sú tvrdé alebo preplnené

Náplne HEETS pre IQOS občas mávajú premenlivú kvalitu, môžu byť preplnené alebo horšie ťahať, zrejme veľa záleží na ich skladovaní u dodávateľa alebo v trafike. Čo robiť, keď IQOS neťahá?

0

V našej Facebookovej skupine sa občas objaví príspevok, v ktorom si majitelia IQOS sťažujú na premenlivú kvalitu HEETS. Podľa mnohých reakcií sa situácia dosť zlepšila po zmene receptúry a označení krabičiek, ale stále sa objavujú príliš tvrdé kusy v krabičke, ktoré horšie tiahnu alebo sa ťažko nasadzujú do ohrievača.

Kým si povieme, ako skúsiť problém riešiť, verte, že aj na náplne HEETS sa vzťahuje záruka a rovnako ako bezproblémovo sa Philips Morris stavia k reklamáciám IQOS, tak aj k výmene náplní. Ak by vám robili problém v trafike, obráťte sa na svojho dealera.

 

Jak zlepšit kvalitu HEETS

Pretože sa málokomu bude chcieť behať reklamovať krabičku, skúste si poradiť sami.

  • Základom je mať vyčistený nahrievač, najmä odškrábnuté usadeniny z koreňa planžety, ktorý má na poťah významný vplyv. Ako správne čistiť IQOS.
  • Náplň môžete zasunúť až po zapnutí do rozohriateho holdera, horúca planžeta prejde tabakom ako po masle.
  • Tabakovú časť náplne môžete skúsiť pretrieť medzi prstami, pozor, aby ste ju neodlomili, ide to ľahko, je dlhá len jeden centimeter, zvyšok je filter.
  • Skúste náplň prefúknuť zo strany tabaku, niektorí užívatelia tvrdia, že potom lepšie ťahajú.
    Náplň môžete v priebehu poťahovania vytiahnúť, otočiť o 90 ° a znovu zasadiť, niekedy začne viac dymiť.
  • Niektorí užívatelia nedajú dopustiť na mrazenie HEETS. Po niekoľkých hodinách v mrazničke a následnom ohriati na izbovú teplotu údajne dôjde k ich prevlhčeniu.
  • Kto si pamätá socialistickej cigarety, spomenie si na oblíznutie papieriku z boku na zvlhčenie. Funguje to aj u HEETS, len to neprežeňte, dym je potom žeravý ako z pece.

Majte na pamäti, že ide o babské rady, každý má na ne svoj názor. Niekto si bez prefúknutia nezafajčí, iný prisahá, že nikdy s kvalitou HEETS nemal problém, ďalší tvrdia, že sú chybné kusy v každej druhej krabičke. Napíšte nám do komentárov alebo na FB, akú skúsenosť máte vy!

Upravit

IQOSmag Youtube

Novinky

comments powered by Disqus