AKO KÚPIŤ IQOS SO ZĽAVOU

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite lacnejšie s našou zľavou 10 €.

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite s našou zľavou 10 € lacnejšie.

Dostupnosť HEETS sa rozširuje o ďalšie krajiny, kúpite je v Maďarsku, v lete Rakúsko a USA

Dostupnosť náplní HEETS pre IQOS sa opäť rozširuje. Novo pribudly štyri krajiny na čele s Maďarskom, v lete sa môžeme tešiť na ďalšie, okrem iného aj Rakúsko a USA.

0

IQOS sa šíri do ďalších krajín. Oficiálna mapa na stránkach Philip Morris bola aktualizovaná o ďalšie štyri krajiny, americký úrad pre kontrolu potravín FDA schválil predaj IQOS v USA od leta a podľa niektorých zdrojov na internete sa tiež chystá spustenie predaja v susednom Rakúsku. Náš úplný zoznam vrátane zistených cien a tiež kde je IQOS zakázaný nájdete v článku:

Kde kúpiť IQOS v zahraničí, koľko stojí HEETS

Nové krajiny na zozname

  • Albánia
  • Bosna a Herzegovina
  • Maďarsko
  • Malajsia

Oficiálna dostupnosť IQOS

Andorra, Albania, Armenia, Austria, Belarus, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Canary Islands, Canada, Colombia, Croatia, Curaçao, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Dominican Republic, France, Germany, Greece, Guatemala, Hungary, Italy, Israel, Japan, Kazakhstan, Korea, La Réunion, Latvia, Lithuania, Malaysia, Mexico, Moldova, Monaco, the Netherlands, New Zealand, Palestine, Poland, Portugal, Romania, Russia, Serbia, Slovak Republic, Slovenia, South Africa, Spain, Sweden, Switzerland, Ukraine, the United Arab Emirates, the United Kingdom, the U.S., and in some Duty Free shops.

Tagy: NOVINKY
Upravit

IQOSmag Youtube

Mohlo by vás zaujímať

comments powered by Disqus