AKO KÚPIŤ IQOS SO ZĽAVOU

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite lacnejšie s našou zľavou 10 €.

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite s našou zľavou 10 € lacnejšie.

IQOS 3 DUO 3 WE Edition, nová limitka na jar 2022

Do Európy prichádza nová podarená limitovaná edícia v tyrkysovej farbe pri príležitosti uvedenia nového loga a firemnej farby.

IQOS WE Edition

Limitovaná edícia IQOS 3 DUO WE patrí medzi najvydarenejšie farebné varianty, celé telo i nahrievač je v jednoliatej tyrkysovej farbe doplnené o veselé dvierka s motívom farebných fliačikov. Ide teda po dlhom rade konzervatívnych variácií (napr. posledný Moonlight Silver Edition) konečne o farbu, ktorá poteší najmä zákazníkov uprednostňujúcich hravý štýl a osobitosť.

Podarený dizajn potvrdzuje aj začatie európskeho predaja vo februári 2022 v Poľsku, kde bola WE Edition počas niekoľkých dní beznádejne vypredaná ako v značkových predajniach, tak v eshope.

IQOS 3 DUO WE Edition

Dostupnosť IQOS WE Edition

Limitovaná edícia sa chystá po Poľsku aj na ďalšie európske trhy, dá sa teda očakávať, že sa počas jari dočkáme aj u nás. Prednosť budú mať tradične členovia klubu IQOS, ktorý bol v tomto roku kompletne prepracovaný, čo prinieslo aj nutnosť Obnoviť si heslo, prečítajte si náš návod.

Tagy: NOVINKY
Upravit

IQOSmag Youtube

Mohlo by vás zaujímať

Nová generácia IQOS ILUMA je budúcnosť, nahrieva tabak indukčne bez vnútornej čepele

0

Philip Morris zahájil prodej nové generace IQOS nazvané ILUMA. V nabídce jsou tři typy produktů, IQOS ILUMA Prime, IQOS ILUMA a IQOS ILUMA ONE. Převratnou novinkou je zahřívání tabáku pomocí indukce bez středové čepele, což zlepší požitek a odstraní poruchovost a znečišťování. 

comments powered by Disqus