AKO KÚPIŤ IQOS SO ZĽAVOU

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite lacnejšie s našou zľavou 10 €.

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite s našou zľavou 10 € lacnejšie.

IQOS Motor opäť v predaji, niekoľko ďalších kusov naozajstnej limitovanej edície v IQOS Boutique a Pop Up

IQOS sa po svete predáva v rôznych limitovaných farebných variantách, v prvej polovici roka 2018 ste sa mohli blysnúť karmínovou Ruby, od leta je v ponuke Blue a Pink. Motor Edition ale nekúpite.

0
Hoci sú všetky farebné varianty označované ako limitované edície, spravidla ich kúpite v každom IQOS Store, Ruby Edition sa dokonca vrátila pred ukončením predaja. Zaujímavá je aj edicia Pink alebo modra Blue.

IQOS Motor Edition

Skutočne limitovaná edícia pre VIP zákazníkov je v Európe edícia Motor. Prvýkrát sme ho mohli zhliadnuť v paddoku Formule 1, v Česku ho mohli zákazníci vyhrať v súťaži usporiadanej pri príležitosti Grand Prix  motocyklov v Brne, prvých desať najšťastnejších ho získalo spoločne so vstupenkami na hlavný závod za odporúčanie zariadenie IQOS svojim kamarátom.

Limitované edície neprinášajú oproti štandardným variantám White a Navy žiadne nové funkcie, zameriavajú sa iba na dizajn a sú určené zákazníkom, ktorí sa majú potrebu odlišovať. Motor má vnútorné telo v žiarivo červenej farbe s kovovo striebristými krytmi nabíjačky, ktorá je doplnená matne čiernymi tlačidlami a horným vekom.

 

Červený prvok sa dostal aj na holder, ide o úplne prvý variant, ktorý má farebný prúžok medzi dolným matným čiernym a horným kovovo strieborným krytom. Čiernej farby sa dočkalo aj tlačidlo s bielou diódou.

 

Vznikla naozaj podarený farebná kombinácia, o ktorej si nielen ja dovolím tvrdiť, že je zrejme najkrajšia. Je doplnená dokonca o čierne čistidlo a nabíjačku do zásuvky. Vďaka obmedzenej dostupnosti by však mohol byť zásadný problém s prípadnou reklamáciou, do každej krajiny dorazilo iba pár kusov a jeho majitelia môžu len dúfať, že PM má zabezpečené náhrady.

 

Kde a za koľko kúpiť IQOS Motor

Na slovensko sa do predaja dostalo len 50 kusov pri príležitosti otvorenia prvého IQOS Butique v Bratislave za bežnú cenu 99 eur, avšak za pár dní boli vypredané. Druhá várka dorazila v októbri, počet kusov je ale opäť obmedzený, preto nečakajte ani okamih. 

 

Na koho sa nedostane, zostanú mu len priekupníci na Aliexpress a ďalších svetových trhoviskách, cena je však ohromujúca, v rozumnejšom prípade okolo 200 EUR, bežne aj viac ako 300 EUR.

Upravit

IQOSmag Youtube

Mohlo by vás zaujímať

Päť nových farebných variantov holderov pre IQOS od 1. októbra v predaji na eshope

0

Po limitovaných edíciách IQOS výrobca Philip Morris uvádza päť nových atraktívnych variant holderov, zakúpiť si ich môžete čoskoro na eshope, naskladnené budú od 1. októbra a ich cena bude 35 Eur, avšak bude k dispozícii iba 50 kusov z každej farby. Do IQOS predajní sa dostane 2. októbra. 

comments powered by Disqus