AKO KÚPIŤ IQOS SO ZĽAVOU

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite lacnejšie s našou zľavou 10 €.

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite s našou zľavou 10 € lacnejšie.

IQOS má nový web, ako obnoviť heslo do IQOS Club

Philip Morris spustil novú verziu webu IQOS, eshop a IQOS Club. Pre prístup k svojmu účtu a do IQOS Club je potrebné obnoviť heslo. Poradíme vám, ako na to.

0

Ako novinku v roku 2022 si Philip Morris pripravil úplne nový web IQOS a IQOS Club.

Významné zmeny sú vidieť v eshope, prehľadnejšie je predovšetkým IQOS Club.

 

Pretože sa v minulosti mnoho zákazníkov sťažovalo na problémy s prihlasovaním do klubu, zmenil výrobca celý systém loginu, čo so sebou prináša aj jednu komplikáciu, ak sa pokúsite prihlásiť do svojho účtu, obdržíte informáciu o neplatnosti prístupových údajov. Je nutné Obnoviť heslo do IQOS účtu.

Ako obnoviť heslo do IQOS účtu

Pre prihlásenie do nového webu IQOS a IQOS Club je nutné obnoviť heslo k vášmu účtu, prihlasovací email sa nezmenil. V hornom menu vyberte panáčika na prihlásenie. Pod poľa emailová adresa a heslo stlačte Zabudnuté heslo?.

Vyberte zabudnuté heslo

V nasledujúcom formulári vyplňte svoj prihlasovací email, stlačte odoslať a vyčkajte na zaslanie emailu do vašej schránky s odkazom na obnovenie hesla.

Vyplňte svoj email do IQOS účtu a počkajte na zaslanie odkazu pre obnovenie hesla

Kliknutím na odkaz vo vašej emailovej schránke budete presmerovaný na nastavenie nového hesla. Po uložení hesla sa prihláste. Pre overenie vášho účtu budete požiadaní o vloženie kontrolného kódu, ktorý vám bol ďalším emailom odoslaný do emailovej schránky. Opíšte ho do formulára.

Opíšte kontrolný kód z vašej emailovej schránky do formulára a potvrďte.

 

Tagy: NOVINKY
Upravit

IQOSmag Youtube

Mohlo by vás zaujímať

comments powered by Disqus