AKO KÚPIŤ IQOS SO ZĽAVOU

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite lacnejšie s našou zľavou 10 €.

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite s našou zľavou 10 € lacnejšie.

Kašľanie po fajčení IQOS, veľa poučné skúsenosti, čo pri fajčení vykašliavate sa vám nebude páčiť

IQOS je úplne bez diskusie pre fajčiara zdravší. Môžeme diskutovať o tom, čo nám prináša za nové škodliviny do tela, ale jeho znížena škodlivosť je preukázaná. Z vlastnej skúsenosti vám ale môžem napísať, čo z tela odchádza von a najskôr sa vám to nebude vôbec páčiť.

0

IQOSmag.sk je nezávislý server a môže si teda písať čo chce, aj vlastné subjektívne skúsenosti a názory. Máme v tom veľkú výhodu oproti výrobcovi, ktorý musí byť veľmi opatrný na vyhlásenie týkajúce sa zdravotnej nezávislosti nikotínových produktov, najmä, keď už je roky prenasledovaný ako štvaná zver. Zodpovedne teda z vlastnej skúsenosti súkromne prehlasujem, že IQOS môžeme považovať za vhodnú kuřákovu zdravotnú pomôcku.

 

Mal som šťastie, ktoré nestretne každého fajčiara prechádzajúceho na IQOS. Súčasne s prechodom som dostal najťažší pánsku chorobu ľudstva, závažnú chripičku. Ozývala sa už krátko pred tým a zrovna v prvom týždni testovani noveho IQOS prepukla naplno.

Možno si poviete, že som blázon, keď označím chrípku za šťastie, ale faktom je, že kým ju samozrejme bežne neznášam ako väčšina z nás, tentoraz mi dala nahliadnuť priamo do útrob mojich fajčiarskych pľúc. To, čo som v priamom prenose zbadal, sa mi najskôr vôbec nepáčilo, vyzeralo to totiž ako z najhoršieho onkológovia letáku pre pacientov. Ďalej už čítanie nie je pre žiadne slečinky, je to nechutné, no zásadne poučné.

 

Prvotný kašeľ pri vdýchnutí pary z HEETS je normálny, telo sa zbavuje škodlivín z pľúc, za niekoľko dní prejde.

 

Pri chrípke sa človek v dávivý kašľu zbavuje produktov slizníc a následne sa ich v dávivý kašli zbavuje. Ak je to fajčiarov kašeľ, potom sú to skôr orchestre. Postupne som ale zistil, že kašlem aj vďaka IQOS. A podľa našej Facebookovej skupiny nie som sám. Moja chrípka mi len ukázala, čo vlastne vykašliavate.

 

Vytvoril som si teóriu (a je vlastne jedno, či pravdivú), že vdychovanie netradične teplé pary z IQOS má vplyv na pľúca. Tipol som si, že v spojení s mojou mentolovou príchuťou uvoľňuje pľúcne komôrky a tie vydávajú svoje tajomstvá. Vlastne to nie sú tajomstvá, obsah našich čiernych pľúc poznáme z varovných obrázkov na cigaretách a považujeme ich v najlepšom prípade za otravnú propagandu.

 

Pre mňa je IQOS zdravotná pomôcka, vďaka nemu opäť naplno dýcham a nikto ma nepresvedčí o opaku.

 

Zaujímavé je pozrieť sa, čo vlastne vychádza reálne von. Vo vreckovkach pozorujem malinké čierné a šedé tvrdé čiastočky hnusot z pľúc, zrejme dechtu, ktoré zo mňa idú von už druhý týždeň. Z časti je cítim aj v krku, ako by ste zjedli zrnká piesku a nemohli sa ich zbaviť.

 

Hlboký nádych po IQOS

Súčasne prichádza oslobodzujúci pocit nadýchnutia, ktorý si pamätám už len z dávnych rokov, kedy som prvýkrát prestal fajčiť. Je to úplne rovnaké, ako keď prídete na hory, dýchate z plného hrdla a ste v eufórii. Každý deň sa mi s oslabujúcou chrípkou dýcha lepšie a lepšie.

 

Podobný pocit potvrdzujú úplne všetci, ktorí IQOS vyskúšali a jedna z našich čitateliek ako astmatik dokonca potrzuje meraním okysličenie krvi u lekára na spirometrii. Navyše aj lekárske štúdie hovoria, že najväčšie dávky dechtu z pľúc sa zbavíte už po troch mesiacoch nefajčenia.

 

Zakaždým, keď si zanadávam na nemalú cenu HEETS, pripomeniem si, že ide o daň za moje lepšie zdravie. Každý pôžitok niečo stojí a za zdravie si rád priplatím.

 

Vedci, bohvie, kým platení a čí pieseň spievajúci, môžu IQOS spochybňovať ako chcú. Philip Morris im nahráva tým, že nezverejňuje príliš presne obsah náplňí HEETS a o chemikáliách v nich obsiahnutých toho veľa nevieme. (Z čoho sa skladajú náplne HEETS) Môžeme sa len dohadovať, čo všetko uvoľňuje biopolymér vo filtroch počas tavenia a či z toho raz nedostaneme iný typ rakoviny než z cigariet.

 

Ale jedno viem iste. Po rokoch sa opäť cítim ako nefajčiar, dýcham z plného hrdla a je mi skvele. A ak budem vykašliavať ďalej kamenie, až sa z mojich čiernych pľúc stanú opäť sviežo ružová, nepresvedčí ma nikto, aby som sa vrátil k cigaretám, aj keby krabička HEETS stála dvakrát toľko.

Upravit

IQOSmag Youtube

Mohlo by vás zaujímať

comments powered by Disqus