Nezávislý magazín, spoločnosť Philip Morris Products S.A. ho neautorizovala, neprevzala nad ním záštitu ani ho inak neschválila.

Kde kúpiť HEETS v Chorvátsku? Nezoženiete je všade, cena je 26 Kuna

Pred letnou sezónou je častým dotazom zákazníkov dostupnosť HEETS v zahraničí. V Chorvátsku je bohužiaľ stále nezoženiete úplne všade, najlepšie je využiť mapu v aplikácii IQOS Connect.

0

Chorvátsko predáva IQOS ešte len krátko a preto v roku 2019 nie je predaj HEETS ešte dokonale rozšírený. Zoženú sa predovšetkým vo veľkých mestách a turistických oblastiach v trafikách, sieťach čerpacích staníc a niektorých supermarketoch.

Dostupnosť HEETS v zahraničí

Varianty HEETS v Chorvátsku a cena

HEETS sa pri Jadrane predávajú za 26 HRK, podľa súčasného kurzu Kuna asi 3,7 EUR.

V predaji sú varianty (aké existujú príchutě HEETS vo svete):

  • Sienna
  • Amber
  • Yellow
  • Turquoise

Vyhľadávač predajní na IQOS.com

Najspoľahlivejšie si vyhľadáte predajcu HEETS v mobilnej aplikácii IQOS Connect (návod). Využiť môžete tiež oficiálneho webu IQOS.com na  mape Store finder, musíte však byť prihlásený na chorvátskej wi-fi alebo mať miestnu SIM kartu v mobile.

 

Globálny vyhľadávač predajní

Predajňu si tiež môžete vyhľadať v medzinárodnej verzii vyhľadávača bez lokálneho obmedzenia pripojenie k internetu. Jednoducho zadajte poštové smerovacie číslo destinácie, ktorú hľadáte alebo vyberte mesto, kde sa práve nachádzate, ak ste na mieste, povoľte lokalizáciu podľa polohy GPS a mapa určí polohu za vás.


Budeme radi, ak nám do komentárov napíšete, kde všade ste HEETS kúpili a kde sa naopak zohnať dobre nedajú.

Tagy: HEETS
Upravit

Mohlo by vás zaujímať

Novinky

comments powered by Disqus