AKO KÚPIŤ IQOS SO ZĽAVOU

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite lacnejšie s našou zľavou 10 €.

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite s našou zľavou 10 € lacnejšie.

Kde kúpiť IQOS? Predaj lacno v akcii za zvýhodnenú cenu, predajne a zoznam miest

Zariadení IQOS si môžete objednať s našou zľavou z eshopu, zapožičať si ho od IQOS partnerov alebo navštíviť značkové predajne v obchodných centrách.

0

Ako kúpiť IQOS v eshope

Najjednoduchšou cestou je nákup IQOS v eshope výrobcu, kde nájdete každý mesiac rôzne zaujímavé podujatia. Na zľavy máme samostatnú rubriku Zľavy IQOS, kde nájdete aktuálne ponuky. Noví zákazníci od nas získajú zľavu 10 € s našim zľavovým kódom:

 

Zľavový kód:

11466SAG

Ako kúpiť od IQOS partnera

IQOS je určený len súčasným dospelým fajčiarom, ktorých chce Philip Morris v záujme zdravšieho fajčenia konvertovať. Preto je ponúkaný aj prostredníctvom IQOS partnerov, ktorí vás navštívia doma, v kaviarni alebo napr. obchodnom centre.

Objednat stretnutie s IQOS partnerom.

Kúpiť IQOS s pomocou promokódu v akcii 

Počas asi hodinového stretnutia si môžete IQOS vyskúšať a v prípade záujmu si ho až na päť dní bezplatne zapožičať a zakúpiť si 6 balení náplní HEETS za zvýhodnenú cenu 10 EUR. Po vyskúšaní a registrácii obdržíte akčnú ponuku na nákup zariadenia IQOS.

 

Ako kúpiť IQOS v predajnách

Vo vybraných obchodných centrách sú k dispozícii IQOS Pop Up stánky a v Bratislave aj IQOS Boutique s ponukou príslušenstva a služieb, nájdete ich na Mapa predajní IQOS. IQOS je ku kúpe tiež v parnerských sieťach trafik, aj tam môžete uplatniť náš zľavový kód.

 

Viac informácií získate v IQOS Centrum zákazníckej starostlivosti

bezplatná linka 0800 400 600

contact.sk@iqos.com

 

pracovné dni 8:00 – 22:00 hod.

sobota - nedeľa a sviatky 10:00 – 18:00 hod.

 

Upravit

IQOSmag Youtube

comments powered by Disqus