AKO KÚPIŤ IQOS SO ZĽAVOU

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite lacnejšie s našou zľavou 10 €.

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite s našou zľavou 10 € lacnejšie.

Kde kúpiť čučoriedkové HEETS Purple, ako vyzerajú a v ktorých krajinách sa predávajú

Ochutené náplne HEETS sú veľmi žiadaný tovar, vo Sloveskej republike ani v Európskej únii sa oficiálne nepredávajú, vyvolenými krajinami sú Rusko, Ukrajina, Japonsko a Južná Kórea.

0

Najžiadanejšou príchuťou je čučoriedka, predáva sa pod názvom HEETS Purple a je dostupná len mimo EÚ a na internete. Mentolová náplň obsahuje podľa výrobcu Philip Morris príchuť čučoriedok s nádychom lesných bylín.

Kde kúpiť čučoriedkové HEETS Purple Wave

Fialové HEETS Purple Wave sa dajú kúpiť v Rusku, Ukrajine a Južnej Kórei, intenzívnejšiu chuť majú pod názvom Marloboro for IQOS v Japonsku. Ak by ste ich chceli doviezť, pozrite sa v našom článku, koľko možno legálne prevážať kusov cez hranice.

 

Kto necestuje, môže vyskúšať internet, v ponuke sú predovšetkým na zahraničných serveroch ako eBay, kde často zoženiete aj kórejskú verziu, ktorá má vraj intenzívnejšiu chuť než ruská. Pripravte si ale pomerne dosť peňazí, krabička aj s poštovným vyjde aj cez 6 EUR.

Upravit

IQOSmag Youtube

Mohlo by vás zaujímať

Ako si doma lacno vyrobiť čučoriedkové, melónové, jahodové alebo višňové HEETS príchute pomocou aróm

0

V Európe sa nepredávajú obľúbené čučoriedkové, limetkové alebo žuvačkové príchute HEETS, môžete si ich ale doma ľahko vyrobiť pomocou tekutých aróm do elektronických cigariet alebo aromatických kariet vkladaných do krabičky.

comments powered by Disqus