AKO KÚPIŤ IQOS SO ZĽAVOU

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite lacnejšie s našou zľavou 10 €.

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite s našou zľavou 10 € lacnejšie.

Kde kúpiť čučoriedkové, čokoládové alebo perníkové HEETS

Náplne HEETS sa u nás predávajú v štyroch príchutiach, v iných krajinách je ale ponuka rôznorodá, aj keď sa v roku 2018 postupne zjednocuje, ochutnať môžete napríklad čučoriedku.

0

Základné tri verzie náplni HEETS pre IQOS určite poznáte, silnejší oranžovej Amber, slabšie žlté Yellow a mentolové Turquoise, vo svete však existuje mnoho ďalších variantov, na ktoré sa môžete pozrieť v Prehľad všetkých variant náplní HEETS.

 

V Rusku a Kórei sa bežne predávajú HEETS Purple s príchuťou čučoriedky a lesných bylín, hoci to ešte nikto nedokázal potvrdiť, vo Švajčiarsku sa údajne raz objavila limitovaná edícia perníka alebo koňaku, takže sú skôr len túžobným prianím. V Nemecku sú dostupné extra silné hnedé Bronze (úvodné foto), ktoré však nie sú čokoládové, také nekúpite, hoci sa o nich veľa diskutuje.

Koľko stojí hnedé extra silné HEETS v Nemecku

Na fotografiách našej členky Facebookové skupiny IQOS CZ/SK Yvonne Ullmannovej vidíte príklad krabičky z Japonska, kde sa bohatá ponuka príchutí predáva v blyštivých farbách pod názvom Marlboro IQOS, kúpite ich za čiastky presahujúce 7 - 8 Eur za krabičku napr. na eBay. Niektoré príchute, ako ukrajinské Parliament Blue a Fresh alebo ruské čučuriedkové Purple, zoženiete aj na Facebooku.

Marlboro for IQOS se dajú kúpiť v Japonsku 

Napriek tomu, že k nám od jesene 2018 dorazila nová varianta HEETS Sienna, na ochutené príchute sa tešiť nemôžeme, podľa nariadení Európskej únie sú zakázané u všetkých cigariet a hoci sa nevzťahuje na zahrievaný tabak, Philip Morris nechce provokovať ich zákaz.

 

A akú príchuť by ste ochutnali vy? Napíšte nám do komentárov!

Upravit

IQOSmag Youtube

comments powered by Disqus