Nezávislý magazín, spoločnosť Philip Morris Products S.A. ho neautorizovala, neprevzala nad ním záštitu ani ho inak neschválila.

Kde kúpiť lacno čistiace tyčinky a filtračné vložky pre IQOS

0

Čistiace tyčinky pre IQOS kúpite vo väčšine trafík a obchodov s HEETS za 1,5 Eur / 10 ks. To nie je príliš výhodná cena a preto sa zákazníci často obzerajú po lacnejšie alternatíve.

Originálne čistiace tyčinky sú veľmi podobné tyčinkám na čistenie uší, majú však výrazne menší priemer vatičky, vhodnejšie je preto kupovať detskú veľkosť. Napustené sú čistým liehom, ktorý kúpite v každej lekárni alebo drogérii.

 

Najlacnejšie čistiace tyčinky objednáte zo zahraničných eshopov, napr. na Aliexpressu, poštovné je spravidla zadarmo s doručením do 4-6 týždňov.

 

Dôrazne varujeme pred experimentovaním s technickým benzínom, octom alebo citrónovou šťavou, ako sa často dočítate v našej Facebookovej skupine. Nahrievacia planžeta je vyrobená zo zlúčenín zlata a platiny, ktorú možno ľahko poškodiť.

 

 

Ďalším doplnkom, ktorý môžete na Aliexprese kúpiť, sú vložky do holderu, ktoré bránia veľmi efektívne usadzovaniu nečistôt. Je na vás, či ste ochotní si umiestniť neznámy materiál do miesta, kde dochádza k najväčšiemu žhaveniu, lebo nie je nikdy presne jasné, čo môžu uvoľňovať.

Upravit

Novinky

comments powered by Disqus