Nezávislý magazín, spoločnosť Philip Morris Products S.A. ho neautorizovala, neprevzala nad ním záštitu ani ho inak neschválila.

Kde kúpiť lacno náhradný nový holder pre IQOS, v ponuke sú aj limitované edície

Ak ste stratili alebo vám bol ukradnutý holder a zostala vám samotná nabíjacia základňa IQOS, môžete si zaobstarať nový. V ponuke sú aj limitované edície, nie je to ale vôbec výhodné.

0

Zatiaľ čo pri akejkoľvek poruche aj z viny zákazníka vám oba diely IQOS výrobca v rámci záruky bezplatne vymení, strata holdera je nepríjemná vec a prvé, čo človeka napadne je, koľko bude stáť náhrada. Dobrá správa je, že v ponuke sú aj limitované edície, tou horšie je predajná cena 58 EUR. Poradíme vám, ako ušetriť.

Náhradný holder sa dá v základných farbách objednať v eshope IQOS. Aktuálne je v ponuke za rovnakú cenu aj variant Ruby, ktorá stojí za pozornosť, vďaka výmennému hornému krytu z neho možno postaviť zaujímavý unikátny kus v rôznych farbách s veľmi netradičnou dolnou časťou, akú iná limitky nemá.

 

Pokiaľ máte záujem o iné limitky a nevadí vám zaplatiť 55 EUR, navštívte pop-up stánky alebo IQOS Store a IQOS Café a pýtajte sa na aktuálnu ponuku náhradných holderov.

 

Ako kúpiť nový holder lacno

Druhou, a výrazne výhodnejšou variantou je nákup celého nového zariadenia. Zostane vám náhradná nabíjačka aj čistiace vajíčko, v balení bude aj 10 ks čistiacich tyčiniek a napriek tomu ušetríte.

 

Ak využijete náš promo kód, môžete si kúpiť ďalšie IQOS s kartónom HEETS už od 12 EUR. Budete potrebovať údaje rodinného príslušníka alebo kamaráta, ktorý ešte nie je registrovaný. Ak nemáte koho osloviť, kúpte si druhé zariadenie u ktoréhokoľvek dealera alebo v IQOS predajni s naším kódom za 58 EUR s kartónom HEETS.

Upravit

Novinky

comments powered by Disqus