Nezávislý magazín, spoločnosť Philip Morris Products S.A. ho neautorizovala, neprevzala nad ním záštitu ani ho inak neschválila.

Kúpiť IQOS 3 DUO za 52 € zo zľavovým kódom 11466SAG v eshope s dopravou zdarma

Nový IQOS 3 DUO získate v akcii eshopu, vďaka nášmu zľavovému kódu ušetríte 10 €. Prečítate si návod ako získať najvýhodnejšiu ponuku so zľavou. Ak neviete, ktorý model IQOS si vybrať, navštívte náš porovnávaci katalóg. s parametrami, odkazy na recenzie i články.

0

Najnovší model IQOS 3 DUO prináša mnoho podstatných inovácií, predovšetkým nabitie na dve náplne za sebou, bleskové nabíjanie nahrievača, dlhšiu životnosť batérie a veľmi praktické otváranie do strany so zaistením holdera pomocou magnetu. Všetky novinky nájdete v našej prvej recenzii IQOS 3 DUO.

Stačil by vám lacnejši IQOS 2.4+? Získate ho za 2 €

IQOS 3 DUO stoja samostatne v bežnom predaji 99 €, kúpiť ho môže každý užívateľ sa desiatimi krabičkami HEETS v cene, samotné zariadenie teda vyjde na 62 €.

Pre nových užívateľov je tu ale výhodnejšie ponuka 52 € s naším zľavovým kódom

Slevový kód:

Pri nákupe v eshope zadajte náš zľavový kód:

11466SAG

Kúpiť IQOS 3 DUO SET

 

Ako kúpiť IQOS 3 DUO z eshopu za 52 €

Zľavová akcie pre nových zákazníkov platí pri nákupe IQOS 3 DUO SET v eshope, s naším zľavovým kódom získate do emailu zľavový kupon v hodnote 10 € na ďalší nákup v eshope. Po kliknutí na tlačidlo budete presmerovaný do eshopu, kde si zvoľte farbu IQOS 3 DUO a vyberte si desať základných krabičiek HEETS. Náš zľavový kód zadajte v poslednom kroku v košíku pri platbe vpravo dole pod súčtom.

Kúpiť IQOS 3 DUO SET

 

Aká je teda výsledná cena zariadenia?

Počítajte s nami:

  • Za IQOS 3 DUO zaplatíte 99 €.
  • V cene 10 krabičiek HEETS v hodnote 37 €.
  • Do emailu dostanete od nás po nákupe 10 € kupón na ďalší nákup.
  • Koľko vyjde IQOS 3 DUO: 99 - 37 - 10 = 52 €

Zariadenie IQOS 3 vyjde vo výsledku na iba 52 €!

Kúpiť IQOS 3 DUO SET

Upravit

Novinky

comments powered by Disqus