AKO KÚPIŤ IQOS SO ZĽAVOU

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite lacnejšie s našou zľavou 10 €.

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite s našou zľavou 10 € lacnejšie.

Moje skúsenosti s novými HEETS so zníženým obsahom tabaku na 5,3 g

0

Výrobca upravil náplne HEETS pre IQOS. Zmena skladanie tabaku výrazne zlepšuje vkladanie náplne do nahrievača a umožňuje lepšiu priechod vzduchu. Vedľajším efektom je menšie množstvo tabaku v náplni, na ktorý si niektorí užívatelia sťažujú.

Už niekoľko týždňov si kupujem náplne HEETS so zníženým množstvom tabaku Kým pôvodná verzia ho obsahovala v krabičke 6.1 g, po úprave plnenia ide o 5,3 g až 5,5 g podľa varianty parfumácie, gramáž je vyznačená na kolku, na spodu škatuľky aj na kartóne.

Výrobca k zmene pristúpil vďaka sťažnostiam zákazníkov na nevyrovnanú kvalitu náplňí, niekedy boli preplnené a takmer nešli vložiť do nahrievača, inokedy sa zle nabodávaly a neťahali. Na začiatku som bol zo zmeny veľmi sklamaný. Aké sú moje dojmy po dlhšej dobe?

 

Čo sa zmenilo

Zmenu som zaznamenal okamžite od prvej krabičky. Náplne sa do nahrievača vkladajú tak ľahko, že vďaka menšiemu množstvu tabaku a inému skladanie plátkov pôsobí dojmom, ako by boli vysušené. Niekomu sa HEETS častejšie lepí na pery a počas užívania sa môžu povytiahnuť z nahrievača, tomu sa ale dá prispôsobiť.

 

Ďalšou zmenou je prekvapivo voľný priechod vzduchu počas užívania. To je z počiatku veľmi nezvyklé, okamžite vo ma vznikol pocit, že IQOS vlastne dáva oveľa menej dymu ako predtým a to sa mi vôbec nepáčilo. A nebol som sám, v našej Facebookovej skupine sa okamžite začali objavovať nespokojné reakcie.

 

Čo sa naopak nezmenilo, je obsah nikotínu. Podľa opakovaných dotazov na zákaznícku podporu IQOS som dostal overenú informáciu, že vďaka preskládanému tabaku je výťažnosť nikotínu z jednej náplne rovnaká ako predtým, obsah nikotínu je cca 0,5 mg, čo je porovnateľné s bežnou cigaretou.

 

Moje dojmy po dlhšej dobe

A ako je to približne po mesiaci? Pravdou je, že už si zmenu vôbec neuvedomujem, zvyk je jednoducho železná košeľa. Je to veľmi podobné ako pri prechode z cigariet, aj vtedy som sa musel naučiť inak poťahovať. Zatiaľ čo z cigarety väčšina fajčiarov ťahá mohutne, u IQOS sa musí naučiť ťahať voľnejšie a dlhšie. A presne to isté platí po spriechodnenie vzduchu v upravených HEETS.

 

Už teda neprotestujem ako na začiatku. Podvedome som znova zmenil spôsob užívania IQOS. Poťahuji voľnejšie a dlhšie a výsledok je rovnaký ako predtým. Užívam si ale výhody lepšieho nasadzovania náplní do nahrievača, už som sa nestretol s problémom preplnenie alebo dokonca upchatiu, ktoré sme predtým zrejme zažili občas všetci.

 

A čo vy? Patríte medzi tú časť užívateľov, ktorí zmenu uvítali alebo medzi odporcov? Názory na internete sa zdajú rôzne. Napíšte nám o nich na Facebooku alebo dole v komentároch.

Tagy: HEETS
Upravit

IQOSmag Youtube

Mohlo by vás zaujímať

Novinka lil SOLID 2.0, recenze nového zařízení na zahřívání tabáku pod značkou IQOS

0

Spoločnosť Philip Morris spustila predaj svojho nového zariadenia lil Solid 2.0 v Českej republike. Vyrába ho kórejská spoločnosť KT&G a v Európe bude dostupný pod záštitou IQOS ako lacnejší variant. Zároveň sa predávajú nové naplne Fitt pre lil, ktoré sú kompatibilné so systémom IQOS.   

comments powered by Disqus