AKO KÚPIŤ IQOS SO ZĽAVOU

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite lacnejšie s našou zľavou 10 €.

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite s našou zľavou 10 € lacnejšie.

Nová generácia IQOS ILUMA je budúcnosť, nahrieva tabak indukčne bez vnútornej čepele

Philip Morris zahájil prodej nové generace IQOS nazvané ILUMA. V nabídce jsou tři typy produktů, IQOS ILUMA Prime, IQOS ILUMA a IQOS ILUMA ONE. Převratnou novinkou je zahřívání tabáku pomocí indukce bez středové čepele, což zlepší požitek a odstraní poruchovost a znečišťování. 

0

IQOS ILUMA Prime

Novou vlajkovou loďou bude IQOS ILUMA Prime v úplne novom dizajne s vyklápaním textilného vymenného krytu, podobný tabatierke. Nabíjačka je prémiovo hliníková a vyníma sa z nej nový typ nahrievača bez keramickej čepele, využívajúci indukčné nahrievanie náplní.

IQOS ILUMA PRIME

IQOS ILUMA podobná IQOS 3 DUO

Lacnejšie IQOS IILUMA vyzerá na prvý pohľad podobne ako IQOS 3 DUO, nabíjačka sa vyklápa do strany a nahrievač je rovnaký s prémiovým modelom. Nebude však nijako vzájomne kompatibilné so staršou verziou. Cena bola stanovená na 8980 Jenov, čo je takmer 2000 Sk, ceny v SR sa ale môžu líšiť.

IQOS ILUMA

IQOS ILUMA ONE

Tretí variant IQOS ILUMA ONE je zariadenie podobné IQOS LIL SOLID, alebo aj stašiemu IQOS 3 MULTI, teda všetko v jednom. Princíp indukčného nahrievania zostáva rovnaký, náplne sa vkladajú priamo do tela nabíjačky, ktorá vydrží na cca 20 použití na jedno nabitie.

IQOS ILUMA ONE

Funkcie IQOS ILUMA

Vďaka chýbajúcej čepeli nebude nutné nahrievač otvárať pre vybratie náplne, tá je vo vnútri držaná špeciálnym výmenným krúžkom, ktorý bude v predaji ako príslušenstvo. Jediné tlačidlo po dvojitom stlačení nahrievača ukáže vibráciou stav nabitia.

Výmenné príslušenstvo k IQOS ILUMA

Funkčne sú oba varianty rovnaké, nabíjačky vydržia približne na dvadsať tabakových náplní, nahrievače je možné použiť dvakrát za sebou a zaujímavou novinkou je ich automatická aktivácia po vložení náplne. IQOS ILUMA tentoraz nemožno pripojiť k mobilnému telefónu.

Holder IQOS ILUMA

Nové náplne TEREA

Vďaka novému spôsobu nahrievania nemožno použiť existujúce náplne HEETS, preto bola predstavená aj nová značka TEREA. Každá náplň má v sebe tenký nerezový oceľový pásik, ktorý sa nahrieva indukčne systémom Smartcore Induction System na cca 300 °C.

 

Farebné varianty IQOS ILUMA, hore ILUMA, dole ILUMA Prime

Veľkou zmenou sú náplne spredu uzavreté záslepkou, tabak teda nie je vidieť, čo odstráni znečisťovanie nahrievača aj nabíjačky pri zachovaní rovnakej chuti a zážitku, po použití zostanú nečistoty vo vnútri a nie v nahrievači.

 

Tabaková náplň TEREA pre IQOS ILUMA

Cena TEREA v Japonsku je v prepočte približne rovnaká ako u nás, tá sa ale výrazne líši štát od štátu. Rovnaká je aj ponuka príchutí. Náplne HEETS pre súčasné verzie IQOS zostanú v predaji súčasne s TEREA, avšak len modely IQOS ILUMA sú budúcnosťou značky.

Oceľový nahrievaný opasok v náplni TEREA

Dostupnosť IQOS ILUMA v SR

Japonsko je pre IQOS kľúčovou krajinou, všetky produkty sa tam vždy uvádzajú s veľkým predstihom. Predajná cena je 12 980 Jenov, čo je rovnaká cena ako pri zahájení predaja IQOS 3 DUO asi 109 €.

 

Podľa nového generálneho riaditeľa Philip Morris Jaceka Olczaka, ktorý novinky predstavil na tlačovej konferencii, je IQOS ILUMA tzv. "game changer", teda kľúčový produkt. Tým potvrdil, že bude uvedený na celom svete, ale s ohľadom na stav surovín (najmä čipov) vo svete nemožno očakávať, že sa novej generácie v Európe dočkáme skôr ako v roku 2022. Prvou v poradí je Švajčiarsko, následne Grécko a Kanárske ostrovy.

Tagy: NOVINKY IQOS
Upravit

IQOSmag Youtube

Mohlo by vás zaujímať

Novinka lil SOLID 2.0, recenze nového zařízení na zahřívání tabáku pod značkou IQOS

0

Spoločnosť Philip Morris spustila predaj svojho nového zariadenia lil Solid 2.0 v Českej republike. Vyrába ho kórejská spoločnosť KT&G a v Európe bude dostupný pod záštitou IQOS ako lacnejší variant. Zároveň sa predávajú nové naplne Fitt pre lil, ktoré sú kompatibilné so systémom IQOS.   

comments powered by Disqus