AKO KÚPIŤ IQOS SO ZĽAVOU

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite lacnejšie s našou zľavou 10 €.

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite s našou zľavou 10 € lacnejšie.

Nová intenzívna varianta HEETS Sienna label práve v predaji

Tešili ste sa celé leto na ďalšiu príchuť HEETS? Od septembra si všetci vychutnáme zbrusu nové hnedo-červené intenzívne HEETS Sienna Label.

0

Letným špekuláciám je koniec, dočkali sme sa novej varianty HEETS Sienna Label. Philip Morris oznámil k prvému výročiu uvedenia IQOS na slovenskom trhu zahájenie distribúcie zbrusu novej príchute, ktorá sa zaradí svojou intenzitou medzi nemecke veľmi silné tabakové Bronze a grécke čisto tabakové Red, na slovenskom trhu teda pôjde o najvýraznejšiu príchuť. Podľa nepotvrdených informácií ide o zhodnú variantu s Red iba pod novým názvom.

Aké príchute HEETS sa predávajú na Slovensku

Môžeme si teda zhrnúť súčasnú slovenskú ponuku náplní do IQOS. Ak vás zaujímajú všetky dostupné varianty, nájdete ich v článku Zoznam všetkých príchuťou HEETS vo svete.

 • HEETS Sienna Label 
  intenzívna tabaková chuť
 • HEETS Amber Label
  výrazná intenzívna chuť so stopou orieškov
 • HEETS Yellow Label
  jemná chuť s doznievajúcim tónom citrusov
 • HEETS Turquoise Label
  intenzívna chuť s mentolom

HEETS Sienna sa začala predávať od 10 septembra 2018 najskôr na eshope a v značkových predajniach a postupne bude k dispozícii u všetkých predajcov. Cena 3,5 EUR zostane zachovaná a bude zhodná u všetkých príchutí.

HEETS Sienna bola oznámená aj v Českej republike, k dostaniu je aj v Grécku a Gréckom Cypre. Uvedenie Bronze alebo Red Label sa podľa našich informácií v súčasnosti zatiaľ neplánuje.

Tagy: NOVINKY
Upravit

IQOSmag Youtube

comments powered by Disqus