AKO KÚPIŤ IQOS SO ZĽAVOU

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite lacnejšie s našou zľavou 10 €.

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite s našou zľavou 10 € lacnejšie.

Nová príchuť HEETS Willow Selection s limetkovou príchuťou na Slovensku

Blíži sa koniec predaja mentolových cigariet a tak Philip Morris rozširuje ponuku príchutí, aby motivoval fajčiarov k prechodu na menej škodlivý IQOS, ktorého sa zákaz mentolu netýka. Najnovším prírastkom sú HEETS Willow Selection.

0

Od mája 2020 nadobudne účinnosť európsky zákaz predaja všetkých ochutených cigariet vrátane mentolu, čo sa dotkne tisícov fajčiarov. IQOS im ponúka alternatívu, pretože zákaz sa na zahrievaný tabak nevzťahuje.

Aké existujú varianty HEETS vo svete

Philip Morris v reakcii na regulácii rozširuje ponuku mentolových príchutí. Vo väčšine Európy vlani uviedol ľadovo mintovou variantu Blue Selection, v Británii a tradične mentolovou národe Poliakov tiež silne mentolovej Green Selection. Pre rok 2020 potom prichádza limetkovo mentolová variant Green Zing, známa z rusky hovoriacich krajín alebo Južnej Kórey, pod zbrusu novým obchodným názvom Willow Selection.

Kým s variantom Sienna sme boli v Európe prvý, tentoraz bola dnes zahájená distribúcia v Maďarsku, 27.2. u nas a v Českej republike a dalšie zeme budú nasledovať v prvom štvrťroku. Cena bude rovnaká ako u ďalších variant.

HEETS Willow Selection

Zaujímavosťou u nové varianty je jemné ochutenie po citrusoch, ktoré oznamuje výrobcu aj v propagačných materiáloch. Pôjde tak o prvú variantu HEETS s príchuťou v Európe, kam sa doteraz Philip Morris zdráhal také varianty distribuovať, aby zbytočne nezobudil podozrenie EÚ z ovplyvňovania predovšetkým mládeže, pre ktorú sú príchute lákadlom.

 

Trh je ale neúprosný, prichádza konkurencia, ktorý si hlavu s reguláciami príliš neláme a pokúša sa proti zavedenému IQOS presadiť za každú cenu a zrejme nezostáva než reagovať. Budeme dúfať, že ide o prvú lastovičku a dočkáme sa aj ďalších variantov zo zahraničia, napr. Veľmi dopytovaných HEETS Purple Wave s príchuťou čučoriedok a lesných bylín. 

Tagy: NOVINKY
Upravit

IQOSmag Youtube

comments powered by Disqus