AKO KÚPIŤ IQOS SO ZĽAVOU

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite lacnejšie s našou zľavou 10 €.

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite s našou zľavou 10 € lacnejšie.

Nový variant HEETS Sienna Caps s mentolovou kapslí v predaji, ako chutí?

Dnes bol zahájený predaj prvých HEETS s mentolovou kapslí. Výrobca vsadil na obľúbenú variantu Sienna, do ktorej vložil praskaciu mentolovú guličku, predtým obľúbenou u cigariet. Celkom už máme na trhu 8 príchutí.

0

Praskacie HEETS Sienna Caps

Možnosť zmeniť si chuť náplne dobre poznáme z cigariet, ktorých predaj ale bude vďaka nariadenie Európskej únie o zákaze ochucovanie cigariet ukončený 20. mája. Pretože sa ale toto nariadenie nevzťahuje na zahrievaný tabak, obľúbené praskačky sa presúvajú do HEETS.

 

Pre zmenu chuti sa využíva malá gélová gulička umiestnená vo filtri náplne HEETS. Pre jej prasknutie ju stačí držať kolmo a proti sebe pevne stlačiť.

Ochucovacie kapsule nie sú žiadnou novinkou, kórejský výrobca LIL ich má už dlhší čas vo svojich náplniach FIIT, o ktorých sme už písali. Náplne, ktoré sú kompatibilné s IQOS, ponúkajú niekoľko variantov mentolu, ale aj ovocných príchutí, ako napríklad žuvačkové Hubba Bubba.

 

Ako chutia HEETS Sienna Caps

Chuť HEETS Caps je pred prasknutím guľôčky rovnaká ako u varianty Sienna, teda vyvážený tabak bez ďalších tónov. Po prasknutí guľôčky vo filtri sa chuť zmení na mintovou, podobnú ako majú HEETS Blue, ale s menšou intenzitou.

Štyri varianty mentolových HEETS

Dostupnosť Sienna Caps

HEETS Caps sú v predaji od 18. mája v eshope výrobcu a postupne sa naskladňují do všetkých obvyklých predajných kanálov. Cena je rovnaká ako u všetkých ďalších variantov.

 
Tagy: NOVINKY
Upravit

IQOSmag Youtube

comments powered by Disqus