AKO KÚPIŤ IQOS SO ZĽAVOU

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite lacnejšie s našou zľavou 10 €.

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite s našou zľavou 10 € lacnejšie.

O našom webe IQfan.sk

Nezávislý magazín IQfan.sk vznikol z nadšenia pre zdravšie fajčenie prostredníctvom IQOS, ktorý považujeme za revolučnú náhradu za konvenčné cigarety.

0

Milujeme IQOS, za pár mesiacov nás očarilo čistejšie dýchanie, prvé ranné nádychy bez kašľanie a tiež voňavé oblečenie. A preto sme sa rozhodli prinášať na našom webe čo najviac nezávislých informácií, aby sa o takomto komforte dozvedelo čo najviac fajčiarov.

Martin Matkal Kalián
už žiadne horenie, stačí dobre zahrievať

Vyhlásenie prevádzkovateľa webu

Web IQfan.sk je nezávislý a spoločnosť Philip Morris Products S.A. ho neautorizovala, neprevzala nad ním záštitu ani ho inak neschválila, je súkromnou aktivitou fanúšikov.

 

IQOS je ochranná známka vo vlastníctve spoločnosti Philip Morris Products S.A. Žiadne popisované ani inzerované výrobky alebo príslušenstvo, ktoré nie sú originálnymi výrobkami alebo príslušenstvom IQOS, nie sú žiadnym spôsobom schvaľované, preskúmané ani podporované spoločnosťou Philip Morris Products S.A. a všetku zodpovednosť za tieto výrobky nesie aj naďalej maloobchodný predajca, distribútor alebo výrobca týchto výrobkov.

Upravit

IQOSmag Youtube

Mohlo by vás zaujímať

comments powered by Disqus