AKO KÚPIŤ IQOS SO ZĽAVOU

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite lacnejšie s našou zľavou 10 €.

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite s našou zľavou 10 € lacnejšie.

Polepujete IQOS? Nechajte si radšej zájsť chuť, môže ísť o život, nekupujte ani neoriginálne kryty

Polepovanie rôznymi motívmi sa stalo populárnym spôsobom, ako si lacno prispôsobiť IQOS vlastnému vkusu. U nahrievača to však môže byť minimálne nechutné a ľahko by mohlo ísť aj o život.

0

Bolo nebolo. Obchodná zástupkyňa predala IQOS a radovala sa z ďalšieho konvertovaného fajčiara. Pár týždňov sa nedialo nič, až sa zákazníčka ozvala s reklamáciou. IQOS vraj zapácha. Čistí ako o život po každej cigarete a nič nezmenila ani tretí výmena nahrievača.

 

Ako vie IQOS nie/voňať vieme všetci, dealerka sa presto vydala skontrolovať jemným noštekom, kdeže je zakopaný tlejúci pes. Do rúk dostala vypilovaný polepený IQOS, psíček s mačičkou varili na nabíjačke tortu a na nahrievači okolo tlačidla si zabudli varešku.

Dealerka skúseným pohybom pištoľníka otvorila nabíjačku, nabila HEETSem a nažhavila holder. Za pár sekúnd sa začal šíriť oder pripomínajúci spálená kopyta kovbojského koňa. Čo uniklo módnej návrhárke zo salóna, bolo profesionálovi jasné na prvý očuch.

 

Koniec príbehu je westernovým happyendom, po strhnutí samolepky z rožhaveného holdera a vyčistenie lepidla z čínskej fólie sa začala saloonem linúť známa vôňa spáleného popcornu, ktorú my tak milujeme a ostatný ju niekedy hanlivo označujú za pšouky.

 

Koniec ľudovej tvorivosti, prichádza rozum

Ak patríte tiež medzi módné guru, ktoré sa nezaobíde bez toho, aby mal upravený každý kúsok svojho života, vynechajte vo vlastnom záujme holder. Hoci tyčinka môže byť trochu nudná, nechajte si ju radšej zadarmo pogravírovat v IQOS Store, ale nič na ňu nelepte.

Neexperimentujte tam, kde to môže byť zdraviu škodlivé. Neoriginálne príslušenstvo nie je podrobené testovaniu a môže poškodiť vás alebo zariadenia IQOS.

Každodenne sa stretávame s pochybnosťami, či nám Philip Morris neprimiešava nejakú chutnú mňamku do náplní, z ktorej dostaneme za dvadsať rokov nejakú výživnú chorobu, preto sa vyvarujte všetkého, čo by ste si primiešavali navyše sami.

 

Všetky samolepky obsahujú chemické látky a lepidlá, z ktorých sa pri zahriatí môže uvoľňovať násobne viac škodlivín, ako zo samotného ohrievanie náplňe. Niektoré ucítite, ale čo keď sa iné ako tichý zabijak proplíží pri poťahovaní okolo krytu až do vašich pľúc? Chcete to riskovať?

 

A čo horní kryty (caps) z Číny?

Počas písania článku mi došlo, že nielen fólie pre polepy sú netestovanej pre zahrievanie, ale na každom rohu sa stretávame s neoriginálnym príslušenstvom, aj hornými kryty nahrievača v rôznych farbách. Spoznáte ich z pravidla podľa toho, že nemajú nápis IQOS, ktorý si výrobca stráži ako obchodnú značku. Viete, z čoho je malé čínske deti odlievajú? Ja nie, ale určite to nechcem zisťovať za cenu vlastného zdravia. Preto radšej pridajte niekoľko Euro navyše a kupujte originál.

Upravit

IQOSmag Youtube

comments powered by Disqus