AKO KÚPIŤ IQOS SO ZĽAVOU

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite lacnejšie s našou zľavou 10 €.

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite s našou zľavou 10 € lacnejšie.

Praktické tipy ako sa starať o IQOS v zime a ochrániť ho pred chladom a mrazom

Počas zimy, ale aj za studených jesenných nocí, si každá elektronika zaslúži viac pozornosti. IQOS je na zmeny teploty veľmi háklivý, odporučíme vám, ako sa o neho postarať.

0

Ako každá elektronika napájaná batériami, nemá IQOS rád mráz a chlad, zima mu nesvedčí. Počas používania som síce zaznamenal, že sa dym lepšie ochladzuje a poskytuje ešte lepší pôžitok, ale samotná nabíjačka môže, podobne ako napr. mobil, zaznamenať typické zimné prejavy.

Tipy pre IQOS do mrazivého počasia

IQOS je závislý na batérii, ktorá vo veľkom chlade môže strácať časť svojej kapacity, v extrémnom prípade môže vypovedať službu. Našťastie ide len o krátkodobý jav a v bežnej teplote sa všetko vráti k normálu.

 

Celkom bežne sa stretnete s tým, že ohrievač začne červeno blikať, stačí ho prehriať v ruke, vrátiť do nabíjačky a nechať ho znovu nabiť. Spravidla je do minúty opäť pripravený na prevádzku.

Udržujte preto IQOS v prijateľnej teplote, lepšie ako v taške mu bude vo vrecku na tele.
Počas fajčenia vám IQOS poskytne príjemne ohriatie ruky, odplaťte mu to a vráťte ho skoro do tepla.

  • Nenechávajte IQOS v nevykurovaných priestoroch, v studenom aute alebo vonku na stole.
  • Ak IQOS prechladne, rozhodne ho nerozohrievajte násilne napr. na kúrení.
  • Myslite na to, že podobne ako vaše okuliare, príliš vychladnutý IQOS sa príchodom do vykúrenej miestnosti môže vnútri orosiť. Dnešná elektronika je proti tomuto javu primerané chránená, ale je zbytočné pokúšať šťastie, lepšie je mať IQOS pri tele, kde neprechladne.

 

A vôbec najlepšie bude mať IQOS v puzdre, v eshope výrobcu, u rôznych predajcov alebo v predvádzacích predajniach IQOS Pop-Up si iste vyberiete.

 

Upravit

IQOSmag Youtube

comments powered by Disqus