AKO KÚPIŤ IQOS SO ZĽAVOU

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite lacnejšie s našou zľavou 10 €.

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite s našou zľavou 10 € lacnejšie.

Představení IQOS 3 DUO Exclusive Traveller Edition na videu

Philip Morris uvádza na trh exkluzívnu edíciu IQOS 3 DUO vo vínovej farbe, ktorú zakúpite iba v duty free shopoch na letiskách v Japonsku, Južnej Kórei a Dubaji.

Exkluzívnej edície IQOS sú veľmi populárne, niektoré sú v ponuke aj u nás, vlani v lete sme si mohli krátko zakúpiť IQOS 3 Motor edition i u nás. V redakcii hrdo používame rudou IQOS 3 Traveller edition (videopředstavenie),  ktorá sa exkluzívne predávala len na letisku v Tokyu. Treba dodať, že okrem pekného obalu a neobvyklé farby limitovanej edície neprinášajú žiadne vylepšenia, ak si chcete urobiť porovnanie jednotlivých modelov, navštívte náš prehľadný katalóg IQOS.

IQOS 3 DUO Traveller edition

IQOS 3 bol nahradený verziou IQOS 3 DUO a preto i Traveller má od 2.12.2019 novú cestovateľskú edíciu umožňujúcu dve použitia HEETS za sebou. Tentoraz padla voľba na temne fialovú perleťovú farbu, ktorá sa podľa dopadu svetla mení do zelena.

IQOS 3 DUO Exclusive Traveller

 

Zariadenie dovezené z exotických krajín majú jednoročnú záruku, ktorá sa však nevzťahuje na Európu, kam sa nedodávajú. Daňou za unikátnu verziu teda môže byť pri poruche neopraviteľnosti. Dobrou správou je, že pri troche šikovnosti možno IQOS rozobrať a vnútornosti zameniť z iného kusu.

 

Cena a dostupnosť IQOS 3 DUO Traveller

Dostupnosť sa mierne rozšírila na všetky juhokórejská a japonská medzinárodné letisko a pre nás trochu dostupnejšie duty free shop na letisku v Dubaji na termináli 3, kde je otvorené 24 hodín denne.

 

Zatiaľ čo v Kórei a Japonsku vyjde Traveller edition v prepočte pod 130 €, v Dubaji je to o dosť vyšších 155 €.

Ďalšie videá môžete sledovať na našom youtube kanáli.

Tagy: NOVINKY
Upravit

IQOSmag Youtube

comments powered by Disqus