AKO KÚPIŤ IQOS SO ZĽAVOU

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite lacnejšie s našou zľavou 10 €.

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite s našou zľavou 10 € lacnejšie.

Predstavenie IQOS 3 a Multi na Slovensku, poznáme cenu i dostupnosť zahájenie predaja

Philip Morris dnes v Bratislave predstavil na tlačovej konferencii nejvější verzie IQOS, ktoré sme sa zúčastnili a prinášame informácie o cene aj začiatok predaja.

0

Všetky podstatné informácie o IQOS 3 a IQOS Multi sme vám už priniesli po predstavení v Tokiu pred dvoma týždňami. Dnes v Prahe a ďalších európskych metropolách Philip Morris odhalil cenu a termín zahájenia predaja. Nebudeme vás napínať, IQOS 3 bude stáť 2790 Sk, IQOS Multi 2490 Sk.

IQOS 3

IQOS 3 je evolúciou, prináša mnohé vylepšenia, pre ktorá si rozhodne zaslúži pozornosť, ešte len záujem zákazníkov ukáže, či obháji svoju predajnú cenu. Najväčšou inováciou je magnetické uchytenie holder v nabíjačke, ktoré odstráni poruchovosť dobíjanie a známe blikanie červenej diódy. Oproti tomu zahrievacie technológie HeatControl zostala bez zmien, planžeta aj doba užívania je zhodná ako na 2.4 Plus.

 

Nový IQOS 3 Gray
 • Nový dizajn s vyklápaním do strany.
 • Novo tri vibrácie holder, pribudla signalizácia ohriatie HEETS na prevádzkovú teplotu.
 • Skrátená doba dobíjania Holder o 15%.
 • Predĺžená výdrž batérie.
 • Predĺžená životnosť batérie.
 • Výmenné kryty dobíjačky uchytené magnetiskými piny
 • Magnetické uchytenie HOLDER v nabíjačke.
 • Nový dobíjacie konektor USB-C.
 • Nový mechanický čistič, dosahujúci až na dno k planžete


Základná verzia IQOS 3 prekvapivo nenahradí súčasný model 2.4 Plus, ale doplní ho ako luxusnejšie verzie, starý model sa zlacnie. V ponuke sa od prvého dňa objaví štyri farebné varianty:

 

 • Metalízová Gold s hladkým povrchom
 • Metalízová Blue s hladkým povrchom
 • Snehobiela White s hladkým povrchom
 • Šedá Gray s pogumovaným povrchom

Nový IQOS 3 a Multi Blue

 

IQOS Multi

Úplne nová verzia Multi je navrhnutá ako druhé doplnkové zariadenie na doma, do kancelárie alebo auta, kde najviac oceníte jednoduchú manipuláciu. Skladá sa len z jedného kusu a vydrží nabitý až na desať HEETSů za sebou, potom je treba cca hodinu a pol nabíjať. Nevydal sa teda cestou celodenného prístroje, ako konkurenčné GLO, ktoré ich do ruky naozaj veľké a pomerne ťažké, zatiaľ čo IQOS Multi prekvapí nízkou hmotnosťou a veľmi príjemným držaním.

 

Funkcia IQOS Multi je inak zhodná, po odklopení krytky sa zhora zasunie HEETS, ktorý sa ohrieva zhodnú technológií ako u veľkého IQOS, po skončení sa vycvaknite celá horná časť a krytka sa efektne sama uzavrie. Nabíja sa opäť pomocou USB-C konektora v dolnej časti, kde tiež nájdete štyroch diódové kontrolku nabitia a čistí sa zhodným novým vylepšeným čističom.

 

Cena a dostupnosť všetkých modelov IQOS 3 a 2.4 Plus

Zahájenie predaja IQOS 3 je naplánované na 3. decembra 2018 za cenu 2790 Sk, pre nových používateľov bude k dispozícii vrátane kartónu HEETS 10 ks.

 

K rovnakému dňu sa zníži bežná predajná cena IQOS 2.4 Plus, ktorý zostane v predaji na 1790 Sk, pre nových užívateľov s kartónom HEETS 10 ks.

 

Zahájenie predaja IQOS Multi sa môže zdržať vďaka nedostatku kusov, zatiaľ je však naplánované na rovnaký termín za 2490 Kč bez možnosti kartónu HEETS, lebo ho Philip Morris celkom oprávnene vníma ako doplnok "veľkého" IQOS.

Tagy: NOVINKY
Upravit

IQOSmag Youtube

comments powered by Disqus