Nezávislý magazín, spoločnosť Philip Morris Products S.A. ho neautorizovala, neprevzala nad ním záštitu ani ho inak neschválila.

Prehľad všetkých druhov náplní HEETS pre IQOS a ceny v zahraničí

Prinášame zoznam všetkých variant príchutí cigaretových náplní HEETS, Marlboro a Parliament pre IQOS s približnými cenami, dozviete sa, kde ich môžete zakúpiť.

0

Nehoriaca cigareta IQOS existuje v predaji už niekoľko rokov, od roku 2017 aj na Slovensku. V každej krajine je iná ponuka cigaretových náplní, postupne sa ale zjednocuje pod značku HEETS. IQOS štartoval v Japonsku, kde sú dodnes k dostaniu aj rôzne ovocné príchute, podobne ako vo Švajčiarsku, ktoré nespadá pod európsku legislatívu, zakazujúcu ochutenie tabakových výrobkov.

Všetky európske verzie majú rovnaký obsah nikotínu, v 0,3g tabaku asi 0,5mg na náplň, rozdiel je teda len v chuti (oficiálne zloženie). 

Príchute HEETS na Slovensku

Od septembra 2018 u nás kúpite štyri základné varianty HEETS, rozdelené farebne podľa intenzity chuti. Pre ďalšie rozšírenie ponuky díleri odporúčajú bombardovať oficiálne centrum zákaznicke starostlivosti. Odporúčaná cena je 3,5 EUR za krabičku, čiže 35 EUR za kartón, kde je 10 kusov. Cena sa ale môže líšiť napr. na čerpacích staniciach v baroch...

 • HEETS Sienna Label - červená farba krabičky, silná tabaková chuť.
 • HEETS Amber Label - oranžová farba krabičky, intenzívna chuť s nádychom orieškov.
 • HEETS Yellow Label - žltá farba krabičky, jemná chuť s nádychom citrusov.
 • HEETS Turquoise Label - tyrkysová farba krabičky, intenzívna mentolová chuť.
Pernikové a koňakové HEETS údajne vo Švajčiarsku

Príchute HEETS v Evrope

Európska únia zakazuje predaj aromatizovaných cigariet s výnimkou mentolu, preto sú k dispozícii len rôzne intenzity. Každá krajina má však podľa Philip Morris iné preferencie, preto sú v Nemecku intenzívne hnede, Poliaci si zase potrpia veľa na mentolové chute. Pre príklad Nemecko má cenu 6 eur za krabičku, Poľsko 16 PLZ bez zvýhodnenia za kartón.

 • HEETS Bronze Label - hnedá, silne tabakové, ako cigarky (nie čokoládové).
 • HEETS Blue Label - tmavo modrá, veľmi silno mintová (nie mentolové, PL).
 • HEETS Red Label - červená, intenzívna, čista tabaková chuť (DE, GR).
 • HEETS Green Label - tmavo zelená, mentolová (UK a Kórea).
 • HEETS Purple Label - fialová, príchuť čučoriedky a lesných bylín s mentolom (RU).
 • HEETS Silver Label - strieborná, veľmi jemná chuť, (Kórea).

Hoci vo Švajčiarsku vyzerajú odlišne, ide o bežné HEETS Bronze za 8CHF

Náplne pre IQOS vo svete

IQOS odštartoval prvýkrát v Japonsku, kde je dnes vyhľadávanou náhradou za škodlivé fajčenie a obsadil 30% fajčiarskeho trhu, medzi elektronickými cigaretami zaberá viac ako 70% podielu. Náplne sa tam dodnes predávajú v atraktívnych obaloch pod značkou Marlboro for IQOS s rôznymi populárnymi príchuťami.

Parliament Blue a Fresh z východu

Kúpiť ich možno veľmi draho cez internet z rôznych medzinárodných e-shopov s platbou vopred. Niektorí odvážni fanúšikovia v našej československej FB skupine si ich objednali na myheatshop.com, reakcie sú rôznorodé, väčšina je ale nadšená z vyskúšanie niečoho nového. 

 1. Marlboro IQOS Regular Blue
 2. Marlboro IQOS Light Blue (Balanced regular)
 3. Marlboro IQOS Silver (Smooth Regular)
 4. Marlboro IQOS Menthol
 5. Marlboro IQOS Mint
 6. Marlboro IQOS Purple Menthol

 

Kde kúpiť HEETS s príchuťou

Pokiaľ máte záujem vyskúšať zahraničné príchute, hľadajte ich na inzertných portáloch alebo špecializovaných FB skupinách, kde sa objavujú rôzne ponuky priekupníkov.  

Upravit

Novinky

comments powered by Disqus