AKO KÚPIŤ IQOS SO ZĽAVOU

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite lacnejšie s našou zľavou 10 €.

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite s našou zľavou 10 € lacnejšie.

Revolučný IQOS 3 DUO na dve náplne HEETS za sebou, nabije sa za polovičný čas

Philip Morris včera predstavil nový model IQOS 3 s prívlastkom DUO a jednou novou farbou. Holder sa nabije na dve náplne HEETS za sebou, pre prvú už za polovicu času v porovnaní s bežnou IQOS 3.

0

IQOS 3 DUO

Včerajšie predstavenie IQOS 3 DUO v Japonsku malo veľký ohlas, najnovší model totiž prináša tú najžiadanejšú inováciu. Koniec dlhému čakaniu na nabitie u rannej kávy alebo počas prestávky, nahrievač je vďaka bleskovému dobíjanie pripravený pre prvú HEETS za polovicu času oproti minulým modelom, za 4 minúty sa nabije dokonca na dve použitia za sebou.

Recenzia IQOS 3 DUO

Na obrázku môžete vidieť novú druhú kontrolku, každá signalizuje nabitie pre jeden Heet, ktoré môžete, ale nemusíte využiť za sebou. Po prvom Heetu môžete nahrievač vrátiť do nabíjačky a za 4 minúty je opäť pripravený na dve použitia za sebou, alebo môžete využiť obe nabitie a po vrátení do nabíjačky je nahrievač po 2 minútach pripravený na prvý Heet, za 4 minúty na dve použitia.

 

IQOS 3 DUO Copper

Spoločne s novinkou bola uvedená aj nová farba, medený odtieň pomenovaný Copper. V ponuke zostanú aj súčasné varianty, celkom si vyberieme z piatich farieb:

  • IQOS 3 DUO - Copper
  • IQOS 3 DUO - Warm White
  • IQOS 3 DUO - Stellar Blue
  • IQOS 3 DUO - Brilliant Gold
  • IQOS 3 DUO - Velvet Gray 

Vďaka veľkému rozšíreniu sa IQOS 3 DUO začal ako v prvej krajine dnes ponúkať v Japonsku, Európa bude nasledovať neskôr rovnako ako u minuloročnej premiéry IQOS 3. U nás ho teda môžeme očakávať približne do dvoch mesiacov, určite ale stihne vianočný trh.

 

IQOS 3 Duo postupne nahradí súčasný IQOS 3 a podľa japonskej ponuky si zrejme zachová aj rovnakú cenu, teda 109 €. My budeme novinku netrpezlivo očakávať, pretože nám príde revolučná, napíšte nám do komentárov, čo si o vylepšenie myslíte vy?

   

Tagy: NOVINKY IQOS
Upravit

IQOSmag Youtube

comments powered by Disqus