AKO KÚPIŤ IQOS SO ZĽAVOU

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite lacnejšie s našou zľavou 10 €.

Revolučný systém nahrievania tabaku kúpite s našou zľavou 10 € lacnejšie.

Rýchly návod a užitočné tipy, ako správne fajčiť náplne HEETS, ako často čistiť holder

Prinášame vám niekoľko užitočných tipov, ako správne fajčiť elektronickú cigaretu IQOS. Ako správne a často čistiť IQOS, čo keď sú HEETS príliš tvrdé a tiahnú, ako správne nabíjať.

0
Používať IQOS nie je žiadna veda, čoskoro si sami nájdete ideálny postup, najskôr si však prečítajte naše odporúčania. Dôležité je predovšetkým pravidelne a správne IQOS čistiť. A ak vás zaujímajú aj ďalšie dobré rady, navštívte našej rubriku Tipy a návody pre IQOS.

Rýchly návod na použitie

Najskôr si prezrite základné kroky pre použitie IQOS. Nezabudnite, že po dofajčení musíte vybrať náplň pomocou horného krytu, neťahajte cigaretu von za filter, spálený tabak by zostal vnútri.

Ako kúpiť IQOS pomocou promokódu v akcii za 12 EUR 

Užitočné tipy pre používanie IQOS

 • Z IQOS poťahujte veľmi zvoľna, skôr pomaly, pre lepšiu chuť sa snažte neprehriať filter.
  Nechávajte čo najväčšiu rozostupy medzi potiahnutím, filter stihne viac schladnout a celkovo sa predĺži doba fajčenia.
 • Nenechajte sa zaskočiť počiatočné chuťou alebo pokašláváním, na teplejšie dym si rýchlo zvyknete. Viac o kašli z IQOS.
 • Naučte sa ihneď po dofajčení vracať nahrievač do základne, nie je dlhších 6 minút než sa nabije, keď máte chuť si znovu zafajčiť :-)
 • Ak sú HEETS príliš tvrdé, skúste náplň nasadiť až po zapnutí do rozohriateho holder, zastrčí sa ľahšie.
 • Ak HEETS neťahá podľa vašich predstáv, niekedy pomôže náplň vopred prefúknuť, niektorí užívatelia dávajú dokonca krabičky zamraziť, rozmrznutím mierne zvlhne.
 • IQOS je potrebné pravidelne čistiť, najlepšie po každej krabičke. Špeciálne sa venujte připáleninám na koreni planžety. Ako často a správne čistiť IQOS.
 • Základňa vydrží nabitá asi na 20-30 náplňou HEETS, používajte prednostne originálne nabíjačku z krabice, nabíjačky od mobilov a auto nabíjačky väčšinou nie sú dosť silné.
 • Krabička náplňou je delená, prázdne miesto sa dobre hodí na ohorky napríklad v reštaurácii, odkiaľ zmizli popolníky. Niekde sa ale stretnete s Heetelníkom.
 • Náplne HEETS kupujte po kartónoch, v eshope výrobcu aj v trafikách sú o 100Kč lacnejšie, kartón vyjde na 900Kč. Aké existujú varianty HEETS.
 • Cigareta IQOS je registrovaná na meno, pri nákupe z druhej ruky sa vždy doptejte na pôvodnú registráciu a preventívne vyžadujte doklad o kúpe, hoci ho zatiaľ pre reklamáciu nepotrebujete. Viac v Ako registrovať a odparovať IQOS.
 • Reklamáciu na mieste výmenou vybaví akýkoľvek pop-up predajný stánok v supermarketoch, IQOS Lounge alebo osobne váš dealer, od ktorého ste nakupovali. Podrobnejšie v článku Ako a kde reklamovať IQOS.
Upravit

IQOSmag Youtube

comments powered by Disqus